Вір…
Вір у пітьмі, коли не видно обрій,
Іди до світла, серцем відчувай…
Візьми надію…
Щиро без упину свій вірний шлях –
Надією плекай…
Коли стомився у лиху годину,
І біль у серці –
рветься через край…
У себе вір…
У ту тяжку хвилину,
А долю – в руки Господа віддай…
Ти помолись…
І хай твоя молитва –
Натхненна й чиста,
Мов свята роса..,
Яку промінням лагідно приймають –
Благословенні світлі Небеса,
Дійде до Сонця..,
Що вогнем проймає –
Увесь твій смуток,і безмежний жаль..
Хай віра в себе – в тебе не згасає,
Як не згасає –
Божа Благодать !!!