Пишу тобі останнього листа,
Квапливо букви на папір лягають.
За вікнами у нас чужі міста.
Та очі досі в натовпі тебе шукають.
Пишу тобі останнього листа,
Його відправлю до твого порогу.
Напишу, що не вимовлять вуста
Опишу в ньому свою радість і тривогу.
Пишу тобі останнього листа,
Поставлю крапку та кінцеву дату.
Душа моя спокійна і пуста
А як живеться мому адресату?..
Думок на тему “Пишу тобі останнього листа”
Тема вірша вічна…Це про кохання….Але вірш мене вразив надзвичайною щирістю, авторським світом, де страждає людська Душа….