Для голосування необхідно авторизуватись

Дорогою ішов втомлений ангел

Дорогою ішов втомлений ангел.
Він тихо плакав серце із жалю.
Не зміг ніяк він назбирати добрих діл,
Щоб ними помолитись за людей Творцю.

Холодний погляд, у очах, зневіри,
Ненависть і амбіції, дешевий фарс,
Слова колючі такі, неначе рапіри.
Бачив погорду, фаресейство діл,
Дешевих блазнів званих королями,
В муках пророка й народ що радів
Самообманом упиваючися до нестями.
Як батько у корчмі гроші пропив,
Як мати блудити дочку учила,
Як син батьків ненавидів і зневажав,
Як жінка сором власний загубила…

Дорогою ішов втомлений ангел
Від злоби і ненависті людей.
«Прости їм Боже» – тихо він молив
Й злетів у небо геть з перед очей.
(картинка з інтернету)

7

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

Ruslan

315

я не поет - я тільки тінь блукаюча в пустелі ...

Коментарі: 820Публікації: 54Реєстрація: 22-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 08.04.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 30.04.2020

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 27.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій