Кава на веранді, тепле літо,
Білі ромашки у вазі мовчать.
Троянди під вікнами радують цвітом,
Птахи на гілках щось собі гомонять.
Книга розкрита, але не читаю.
Вдихаю липневі аромати краси.
У душу тихесенько це літо складаю,
Щоб осінь пережити і зиму пройти.
Сонце у вікна, і вже середина,
До серпня далеко, а червня й нема.
В душі почуттів перевернеться лавина,
І знову холодна накриє зима.
