Для голосування необхідно авторизуватись

Ти …

Ти… і так бажана і так неосяжна водночас
Так окрилюєш і така недоторканна
Ти… ніби привид коханої Данте крізь час
Така свята і така ж тверда і жорстока
Ти… о, якою ти на справді є – хто скаже?
Що ховаєш за мовчанням зухвалим…
Ти… така горда уся а може… а може
Просто серце розбите кров’ю стікає?
Ти… хоча й не ангел і не Афродіта – все ж
Вродою своєю розум будоражиш.
Ти… так ти, що так безслідно зникаєш,
Обриваєш надії і на не відповідаєш
Ти… хто насправді у цьому круговерті часу
Холодна зима чи ніжна, ванільна весна?
Ти… чому залишаєш лиш сліди свої у моїй душі
Якщо тепла у тобі ані крихти нема…
(картинка з інтернету)

5

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

Ruslan

315

я не поет - я тільки тінь блукаюча в пустелі ...

Коментарі: 820Публікації: 54Реєстрація: 22-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 08.04.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 30.04.2020

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 27.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

4 коментарі “Ти …”