Для голосування необхідно авторизуватись

Зима

І зійшов місяць над горами

Оглянув білу землю заметену снігами

Потріскуючи стрибав мороз дібровами

І було чути лиш рип – рип під ногами

Там, за ялинкою зайці причаїлись

Ховаючись від холоду, чекаючи весни

А по барлогах ведмеді оберталися

Бачачи солодкі, теплі сни

Дерева сонно похилили голови

Дрімаючи, і снився їм пташиний спів

Не було чути в лісі звіриної мови

І тільки вітер завивав як вмів

(картинка з інтернету)

6

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

Ruslan

315

я не поет - я тільки тінь блукаюча в пустелі ...

Коментарі: 820Публікації: 54Реєстрація: 22-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 08.04.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 30.04.2020

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 27.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій