Для голосування необхідно авторизуватись

В нас сьогодні буде свято!

 

В нас сьогодні буде свято!

Бо у татечка зарплата!

От тепер ми вже багаті

Віддамо якусь  квартплату

 

Накупляємо ковбаси,

Сало, сир, смачненьке м’ясо

Тато йде до банкомату,

Щоб отримати зарплату,

 

У штани кладе купюри,

..А в кишені були дюри!!

Плаче тато, виє мати..

Я ж не буду сумувати..

 

Кілька днів пройшло у скруті,

Всі сердиті та надуті…

Але ж горю не бувати,

Тепер є зарплата в мати!

 

Мама йде до банкомату

Поруч з нею йде і тато

На порозі їх стрічаю

І з сестричкою питаю.

 

Чи  буде в родині свято,

Чи грошей тепер багато?

Сумно мати відповіла:

«Я чогось не зрозуміла…

 

Видав банкомат купюри

Та у ньому, мабуть, дюри…»

От мораль – напевно, свято

Буде тільки в депутата….

 

1

Автор публікації

Офлайн 6 років

shimon olya

41
Коментарі: 2Публікації: 15Реєстрація: 04-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 08.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій