Для голосування необхідно авторизуватись

” КУЛЬБАБКИ “

 

«

 

Одного разу влітку почався сильний вітер. Всі лісові звірі поховалися у своїх норах. Комахи – в траву і під листочками. Квіти позакривали свої пуп янки, а ті, що вже розквітли, гойдалися на холодному вітрі. Гномик Джем одразу ж позачиняв усі вікна в своєму будиночку й хотів вийти в сад, щоб забрати своїх маленьких друзів, які не встигли сховатися від непогоди. Але раптом двері відчинилися і в будинок забігла його давня подруга. Кульбабка, яка прикривалася великим зеленим листочком. Коли Кульбабка відхилила листочок, гномик мало зо сміху не впав. Голова в неї була повністю оголена!

Кульбабка при цьому була дуже кумедною. Коли вона побачила, що її друг з неї сміється, то відвернулася і насупилася. Її стало так образливо, що вона аж заплакала. Гномику стало шкода свою подругу, він сліз із табуретки, підбіг і запитав:

–  Подруго,  що з тобою трапилося?

– Дивися, що вітер зробив з моїм розкішним природним капелюшком.

Він перетворив його на пух, який розлетівся на тисячі маленьких квіточок. Тепер я не знаю, як мені бути. Я ж тепер зовсім не схожа на кульбабку!

Кульбабка заплакала ще дужче. Гномик замислився і раптом згадав, хто може їй допомогти.

– Пішли хутчіш! Я знаю, хто тобі допоможе!

Але, тільки – но друзі вийшли в сад, туди прибігли майже всі кульбабки й почали скаржитися: « Дивися, Джеме, що вітер  з нами зробив! «

Гномик подивився на своїх друзів, яким вітер приніс багато прикрощів і сліз, і сказав – Зараз ви будете найкрасивішими квітами в моєму саду, і природа буде вами пишатися. Джем покликав свого друга павука, який жив у його в саду. – Павучок, йди до мене. Мені потрібно з тобою порадитися. Сплети для моїх кульбабок нові капелюшки зі своїх павутинок. Будь ласка, друже, постаратися. Цілий день і всю ніч павучок плів зі свого павутиння капелюшки для кульбабок, і вони в нього вийшли такими гарними!

Прокинулося сонечко і теплими промінчиками пробіглася по травичці.

Ранішня трава засяяла різнокольоровими паєтками, і в пишних капелюшках раділи в саду маленького гномика щасливі кульбабки.

 

Дергунова Валентина.

 

 

 

 

 

 

3

Автор публікації

Офлайн 1 годину

Skazka2020

274
Коментарі: 7Публікації: 149Реєстрація: 15-08-2020

Небайдужий читач

Достижение получено 07.06.2021

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 10.03.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій