Для голосування необхідно авторизуватись

” ЛІСОВИЙ ВОДІЙ”

” ЛІСОВИЙ ВОДІЙ”

Прилетів якось до гномика Джема його друг Горобчик і каже ” Джеме, я хочу стати водієм, тільки от не знаю як. У мене ж немає машини, а я хочу катати всіх своїх друзів. Підкажи, як мені стати водієм? ” Джем замислився і раптом згадав, що у нього на горищі є старий різнокольоровий паровозик. Його колись подарувала бабуся – лісова фея. У дитинстві гномик на ньому катався, потім він виріс і зовсім забув про нього.” Є у мене на горищі старий паровозик,” – каже гномик ” Правда? – зрадів Горобчик. Гномик дістав паровозика з горища. виніс його на підвір я і хотів було завести, виявилося, що він несправний, переднє скло розбите, а сидінні солодко спав їжачок, згорнувшись клубочком.
” Ну і що нам робити з Їжачком? – запитав Горобчик, бачачи, що гномик не знає, як буди. ” Напевно, йому, ніде жити”? – сказав Джем ” А давай ми його розбудимо і запитаємо, може, він заблукав? ” – запропонував Горобчик.
Ту Їжачок потягнувся, розслющив очі і побачив Горобчика і гномика Джема. Від переляку колючий звірок снову згорнувся в клубок. Гробчик і гном помітили, що спинка у нього перебинтована. ” Що це з ним?” – запитав гномик. ” Він пораненний, я знайшов його в лісі і приніс сюди”, – почули друзі голосок Мишеняти, яке жило у будинку Джема. Побачивши, що їжачка немає на горищі, він вибіг на вулицю і побачив, що у дворі стоїть паровозик, в якому спав його маленький друг, за яким він доглядав. ” Мишеня, чому ти нам не сказало, що у нас на горищі живе їжачок?” – запитав гномик у нього. ” Я боявся “, – відповіло Мишеня. ” Адже ми друзі, – сказав Джем, – ми повинні допомогати один одному “. ”
Значить, ти теж мій друг? почув голос Їжачка гном. – ” Звісно, ми всі друзі, адже ліс – це одна велика дружна сім я” – відповів той.
” А я вас всіх буду возити на цьому паровозику, ось тільки ми його пологодимо! ” – весело додав Горобчик.

1

Автор публікації

Офлайн 7 години

Skazka2020

67
Коментарі: 0Публікації: 47Реєстрація: 15-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 17.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій