Для голосування необхідно авторизуватись

” УСМІШКА НОЧІ “

УСМІШКА НОЧІ.

Одній ночі малий ведмедик Мишко довго не міг заснути.
Отож вийшов трохи погуляти та побажати доброї ночі лісу. На квітці серед високої трави він помітив метелика, ніжно торкнувся лапкою до нього носика, а той усміхнувся уві сні. Певно йому снився якийсь гарний сон. А в траві лежало маленьке дзеркальце, яке загубила його подружка Ромашка. Ведмедик підняв дзеркальце і заховав у кишеньку своєї піжами, щоб уранці повернути.
На зламаній гілочці берези. Мишко помітив колючий клубочок, який нагадував кактус, але посвітивши ліхтариком зрозумів – це спить їжачок. Поруч лежали розкидані олівці. Ними малий їжачок малював удень веселку, адже мріяв, щоб вона справді з явилася над їхнім лісом.
Мишко, згадавши про це, здійняв очі до неба і тільки тепер помітив, що на ньому зовсім нема зірок, жодної! І йому стало дуже сумно, що ця ніч не посміхається.
У пелюстках квітів відпочивали бджілки, тримаючи в лапках свої крихітні ліхтарики. Мишко раптом вигадав, як не залишити ніч без посмішки. Він витягнув з кишені дзеркальце, навів його на квітку, і тоненький промінчик світла маленьким сонечком відбився у ньому. Ведмедик швидко, щоб промінчик не загубився, спрямував його до неба… і там з явилася зірочка. Потім знову зловив промінчик уже з іншої квітки, і той усіма кольорами веселки заблищав у дзеркальці, а нього перенісся на нічне небо і засяяв там ще однією чудовою зірочкою.
Ось так, промінчик за промінчиком, у небі з являлися зірочки, що нагадували квіти. Тепер нічне небо всміхалося! Пізніше, вкладаючись спати, Мішко побажав подумки квітковим зорям приємних снів, якими була сповнена ця казкова літня ніч.

2

Автор публікації

66
Коментарі: 0Публікації: 46Реєстрація: 15-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 17.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій