Палкий вітер-гультяй на деревах розвішану тишу знімає,
Небом хмари кудлаті, бешкетник, гонить.
Ось, здається, зараз сльозу воно зронить.
Але марно жаданого плачу немає.
Небо сердиться наче, гуркоче та іскрами блима,
Розпинає блискучим ножем, ніби щось не знаходить.
Може, хижий чаклун там зі свічкою поночі бродить.
Поживитись жадає думками-страхами чужими.
Грим! Удар! Торохтить! Все навкруг теліпа, мов билину.
Небо силиться краплі вологи із себе чавити.
Наполохані птахи притихли, мов злякані діти…
То дива наворожує ніч чарівна, диво-ніч горобина.
