Серед ночі йде до мами
П’ятирічний син.
Влігся збоку,
Бо злякався засинать один.
Але вже за пів години
Хлопець будить мати,
Каже, що піде назад
До себе у кімнату.
-Вибач, мамо, але ти
Та-а-к сильно хропиш,
Що з тобою засинати
Стало ще страшніш’!
Для голосування необхідно авторизуватись
okСеред ночі йде до мами
П’ятирічний син.
Влігся збоку,
Бо злякався засинать один.
Але вже за пів години
Хлопець будить мати,
Каже, що піде назад
До себе у кімнату.
-Вибач, мамо, але ти
Та-а-к сильно хропиш,
Що з тобою засинати
Стало ще страшніш’!
Думок на тему “ВИПАДОК ВНОЧІ”
)))))