Свіча горіла перед образами
і вогник блимав, не згорав,
кому молитися так рано,
у кого котиться сльоза?
Тут час іде і проминає,
біжить для когось вдалину,
життя горить і не згасає,
хтось проганяє знов пітьму.
Несуться тіні наче душі,
та повертають їх назад,
пора назад: тут буде краще,
ще не пора їм відлітать.
Ще не пора і життя плине
рікою бистрою – хвиля гойда,
горіла свічка перед образами,
а вогник вітер колихав.
6.07.2019-22.07.2019.
Світлина із інтернету.
Думок на тему “Свіча горіла перед образами”
молитва..що може бути сильнішим аніж молитва, справжня, щира молитва.