А я прошу тебе: іди,
хоч серце крається від болю,
і замітатиме сліди
зима холодна за тобою…
Ні сліз, ні слів, ні почуттів,
і бути разом – вже занадто.
Ми загубились серед снів,
лишивши сум собі на згадку…
Світлана Березняк
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
А я прошу тебе: іди,
хоч серце крається від болю,
і замітатиме сліди
зима холодна за тобою…
Ні сліз, ні слів, ні почуттів,
і бути разом – вже занадто.
Ми загубились серед снів,
лишивши сум собі на згадку…
Світлана Березняк