Воскресну в 5:30. Ще темно. І Слава Богу. Лежу я і мрію поспати десь до десяти… Не спиться… Дрімаю… Та є на душі тривога. Хоч все вже готово. Та треба ж уроки вести… Цю ніч я не спала, печатала і виправляла… І різала, клеїла, думала, як то зробить. Будильник «на […]
будильник
1 post