Я втомилась… Загубилась, Я попала в нікуди, Я пропала… заблудилась… Хто підкаже йти куди! І незнаючи дороги Я біжу туди й сюди, Оббиваючи пороги, Я шукаю де знайти? Безтурботну ту дівчину, Іскорки в очах якої… Освіщали ту стежину По якій ішла із школи. Дім вона хотіла рідний Де любов панує […]
дім
2 posts
Так стало сніжно… Хочеться додому… На вечір час, але не все так просто. Я наливаю в темну чашку втому, Ніде не йду і не чекаю гостей. А за вікном є діти та сніжинки, А серце просить радості й запалу. Я хочу у дитинство, до ялинки, Тепер лиш втома – я […]