Йду додому й бачу диво (Чи,може,верзеться?): На балконі кіт грайливий До кімнати рветься… Донька двері відімкнула;- Наставила їжі;- Й в ІНТЕРНЕТ гайнула По новини свіжі… -Де ж це котик наш Натан (Не бачу його з тобою)? -Та відправила…на БАН За порушення спокою!..
Донька
3 posts
Запитала донька в тата В комп’ютерному клубі: -Що означає перебувати В”цивільному шлюбі”? І відповів батько Любі: -Це коли(здається мені) Жінка дума,що у шлюбі, А чоловік вважа,що ні…
Сорочку доньці мати вишивала Ще ранньої, досвітньої пори. В нитки шовкові душу виливала, Щоб грали, мов веселка, кольори. Червоний – то кохання незрадливе, Зелене листя – щастя у сім`ї, Жовтогарячий, щоб була щаслива І біди обминали дім її. Проходить по сорочці й чорна нитка, Та тут її найменше є, аби […]