Ти стояла і дивилась. Місто кольори змінило. Було лихо. Буде й диво. Навіть якщо мало віриш. Сонце високо. качелі і високі каруселі. Дівчинко. мов у дитинстві. ти літаєш вище й више… Розлий в небі – карамелі…. Колись була невесела. А сьогодні, мов хмаринка…. Й небо синє, чисте-чисте…. Очі карі невеселі, […]
доросле життя
2 posts
«Коли я стану дорослий, робитиму все, що захочу!». Всі в дитинстві так говорять, напевно. Я теж колись так говорив. Думав, що коли подорослішаю, лягатиму спати після опівночі… чи навіть далеко після опівночі.., а може, зовсім не лягатиму. Буду їсти все, що забажається і дивитимусь телевізор досхочу. Ну, в дитинстві, ясна […]