Спускавсь Іван Закаблук Із крутої гірки… Був з собою в нього лук Й діжечка горілки. Під горою стрів Гаврила (Заховались в хащі)- Сивуху випили й рішили Пострілять:хто краще? -От,диявол!Не поцілив…- Сказав Іван негречно. -Гнівити Бога-це не діло (Дуже небезпечно)!!! -От,диявол!Знов не вцілив (Освітлення погане)!.. -Ти дивися:який він”смілий” […]
горілки
2 posts
Ішов якось Никодим. Йото кума перестріла. Привіталася із ним Й ледве не зомліла: -Запах явно не халви (Скривилася Векла), А ніби нанюхались ви “Ароматів”з пекла… -Це я,кумо(скажу вам), Вірусу не допускаю. П’ю горілки двісті грам Й прянощі вживаю. До рецепту я вже звик (Може,й вам згодиться): Цибуля,перець […]