На вечірці у Ілони (Коли усі були вже п’яні) Забалакали…магнітофони (імпортний і вітчизняний): -Касет багато(ЇХ промовив) Господар обіцяв накупувати! Підтримав НАШ таку розмову: -Даси хоч трішки…пожувати!..
Господь
2 posts
Одному только Господу слава, Остальным же хула и позор, Ничего уж найдётся управа, И на тех кто несет нам раздор, Пусть не сразу и пусть не спонтанно, Но и к ним придёт кара поверь, Разорвет их на части буквально, Притаившийся в зарослях зверь, Что зовется восставшим народом, У которого все […]