Доброта мене скоро погубить… Як добре не роби – усім не так… Хтось чай без цукру дуже сильно любить, У кожного на речі є свій смак. Даруєш маки – «Ні, люблю лілеї…» А зробиш чаю – «Каву я люблю..» Як донести до душеньки твоєї, Що я від серця все оце […]
ідеї
1 post