Для голосування необхідно авторизуватись

Доброта мене скоро погубить…

Доброта мене скоро погубить…

Як добре не роби – усім не так…

Хтось чай без цукру дуже сильно любить,

У кожного на речі є свій смак.

Даруєш маки – «Ні, люблю лілеї…»

А зробиш чаю – «Каву я люблю..»

Як донести до душеньки твоєї,

Що я від серця все оце роблю?…

Я рада так за будь-які презенти,

З паперу квітку в даруночок прийму.

А люди злі, несправедливі, вперті…

Та все одно за все я їх люблю…

Доброта мене скоро погубить…

Чим краща ти – тим більше і біди…

Щось винна всім… Лиш діти тільки люблять,

Тому я повертаюся сюди…

7

Автор публікації

Офлайн 6 років

Ирина Гребенюк

382

Кохання, музика, поезія...

Коментарі: 12Публікації: 78Реєстрація: 02-08-2020

Небайдужий читач

Достижение получено 10.08.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Срібне перо

Достижение получено 04.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Думок на тему “Доброта мене скоро погубить…”