Про що говорять ранком солов’ї Про що співають у гаю так мило? Чи про любов? Про молоді роки? Від співу того серце мліло Про що співають ранком солов’ї? Ту свою пісню ніжну і чарівну А я пригадую ті молоді роки І дівчину свою оту найпершу Було чудово – дітьми були […]
колишні
2 posts
Я все ще скучаю дико, І душу душу мовчанням. Живе в мені німим криком Любов, аж ніяк не кохання. Я все ще хочу обійняти… І вірити – ти відпустиш, І зовсім тебе не чекати, Та знати, що ти не тужиш. Ми друзі, лиш дивні друзі….04.04.