Про що говорять ранком солов’ї
Про що співають у гаю так мило?
Чи про любов? Про молоді роки?
Від співу того серце мліло
Про що співають ранком солов’ї?
Ту свою пісню ніжну і чарівну
А я пригадую ті молоді роки
І дівчину свою оту найпершу
Було чудово – дітьми були ми
Гуляли садом , ніжно обнімались
Тепер вона гуляє там з дітьми
Про мене вже давно не пам’ятає
Часи пройшли а я такий як є
Я залишився – не змінився дуже
У п’ятдесят віджив уже своє
Життя, змінив не одне ложе
Роки біжать та я у тім не каюсь –
Я вільний ще, наче ще юнак
Хоч став поважний, трохи забуваюсь
І роки витиснули на мені свій знак
А солов’ї – ну що ж там солов’ї…
Вони собі співають далі в тім саду,
Де пролітали юності роки,
Де вона тепер водить сина і дочку…
(картинка з інтернету)

4 коментарі “Про що співають ранком солов’ї”
Чудовий вірш.Дякую.
“Про що говорять ранком солов’ї “…На перший погляд, це вічний сюжет у світових поезіях…Але цей вірш мене вразив такою глибокою сповідальністю, вірогідно, автобіографічністю…Поетично і дуже барвисто. Є глибина філософських роздумів у поєднанні з Правдою життя. Вражений
круто
Красиво….
Звісно, і Вона пригадує…
Таке не забувається.