Лиш трохи сонця, трохи вітру, і душу обгорнути в квіти, і добре, лагідне тепло, віддати, щоб до Вас прийшло… Сади осінні, ще сміються, Туман, вже ранок спеленав, Ще яблуні додолу гнуться, Та день, у хмарах, менший став. І крутить колесо орбіта, У жовтолистий водограй, Красуються в узорах віти, Земля вдівається […]
осінь, жовтолист
1 post