– Я на́зад ве́рну в час, коли ‘м ся ро́див авать май дале, щи ня “в планах не было́” – кой у “совкови” “привид” колобродив, усьо кругом ним дыхало-жило́-гуло! – А уткіть “привид” тот вобще узявся? – Та йсе бы, хлопче, нам далеко йти… Якось в Єропі кось тай догадався, […]
#патріот
2 posts
Туман молочний опустився й всю грішну Землю оповив… Чумацький шлях вгорі стелився… Із жа́лем й сумом Бог дивив на цей вінець СВОГО́ ТВОРІННЯ і грізно…ні! майже́ благав: “Чом не виконуєш веління? Ти ж сам колись їх підписав…” Питання явно риторичне, бо відповіді так і не дістав… Тож воїн-ніч ховає звично […]