По базару ходить Розлючений Федя І з собою водить На цепу ведмедя. Пита кума Віра: -Що на думці маєш (Раз такого звіра Увесь час тягаєш)? Промовив до куми: -Та ось шукаю мужика, Що минулої зими… Продав мені”хом’яка”!
продав
-Що за диво відбулося (Хотіла я спитати)- Як це тобі удалося Іномарочку дістати(?)- Чи записався в рекет, Чи клад знайшов часів Петра, Чи,може,родич наш далекий(!) Допоміг із”забугра”? -Е(дід сказав), Не ходить же пішки! “Волгу”я продав І добавив трішки… -Розумно(Що й казать!) Усе розрахував… А чи можна ще […]
Зайшов раз до радиста-друга (Дивлюсь:чогось не вистачає?): -А де ж це твій…ПАПУГА?.. -Продав(давно його немає)… Але клітка…не пуста (Лиш поглянь,що маю);- Думаю,що неспроста… Дятла(!)там тримаю!.. -Завів краще б молодицю, Ніж ТАКЕ творити: Мабуть,хочеш оцю птицю Навчить говорити? -Та ні.Це-занадто дуже (Налив Клим слив’янку)! Ну,щоб умів він,друже… Вистукувать”морзянку”!
Із лікарні кум Філон Надзвонює до Мільки: -Скутерів мотосалон Продав учора скільки? -Десять(немає удачі- Гидко збуваються)… -Зрозуміло:значить… Двоє ще катаються!..