А пандемія вже давно,.. Хіба ми з вами це не знали? Не бачили ви як сини Чиїсь на сході там вмирали? Ліси горіли без причин? Чи спеку ми їм влаштували?.. І екологію усю Ми просто з вами зруйнували… І плакали ті матері, Горіли душі їхні палко.. Але були вони […]
Співчуття
1 post