А пандемія вже давно,..
Хіба ми з вами це не знали?
Не бачили ви як сини
Чиїсь на сході там вмирали?
Ліси горіли без причин?
Чи спеку ми їм влаштували?..
І екологію усю
Ми просто з вами зруйнували…
І плакали ті матері,
Горіли душі їхні палко..
Але були вони самі..
Підтримкою там і не “пахло”
“Чужа біда”,- казали ми,..
Тієї болі ми не знали..
І ми не бачили війни,
Коли вони нас захищали.
Ми думали усе пройде..
Жили собі як інші люди.
Біди чужої вже нема,
І як раніше вже не буде!
І будем ми її долать
Усі разом, щоб зрозуміти,
Біди чужої в нас нема…
І НАВЧИМОСЬ У СВІТІ ЖИТИ!..
