-За тебе я дуже боюся (Онук став казати), Адже страшно,дідусю, В ніч сторожувати? У вареничків кучку Линув сметану масну: -Ой,тривожно,онучку, Допоки…засну(!!!)…
страшно
2 posts
В військово-транспортний літак Пробравсь Кінг-Конг таємно Й сидів тихенько,наче рак(!), Хоч страшно там було і темно… Атлантичний здолав океан- Ось і…посадка в Україні- Він розім’яв могутній стан І нишком зник в долині… Переспав гігант той на скирді (Відпочив у соломі,що треба);- З півгодини брів десь по воді- Бачить:труба […]