Воскресну в 5:30. Ще темно. І Слава Богу. Лежу я і мрію поспати десь до десяти… Не спиться… Дрімаю… Та є на душі тривога. Хоч все вже готово. Та треба ж уроки вести… Цю ніч я не спала, печатала і виправляла… І різала, клеїла, думала, як то зробить. Будильник «на […]
уроки
3 posts
-Канали(скажу вам) Роблять нові кроки- По буднях школярам Демонструють уроки. Знаю,що таке парфум (Бачив навіть реостат). І не витримав тут кум: -Побачите ще й атестат!