У мене є питання, що мучить вже роки: чому дев’яте травня святкують вже не всі? Чому у світі жаху, терору і вогню не висловим повагу тим, хто поліг в бою? Чому ми не вшануєм ще досі тих живих, які здійснили подвиг заради нас усіх? Чому коротка пам’ять? – Забули вже […]
ветерани
1 post