Згадуємо тоді, коли вже нема – коли сльози вже просто вода, а кадрів нових вже не знімеш – з полиці стару плівку хіба візьмеш… Ми не боги, але можемо все змінити – хоча й живемо щоб втрачати, а не творити… І принесуть тоді нам щастя зірки від якого вже ніколи […]
VictoR_AV
1 post