А я б краще вірші писала, Хоч за них і не платять гроші. Маю відгуків вже не мало, Що талант є, що я хороша… Не «копаються у білизні», Просто вдячні за струни серця. За зарплату ж усі капризні – Похвалою не обернеться! Як щось робиш – це не помітно, А […]
відгуки
1 post