-Взяв я”сотню”вдома Й пішов до ворожки;- Не любиш(узнав)ти,Томо, Мене а ні трошки… -Я б даром таке сказала (Почув тут Кіндрат);- Важкі тепер часи настали, А ти…марнотрат(!)…
ворожки
2 posts
Тренер до ворожки (Ходив одного разу- Боязко було трошки, Поки не почув фразу): -Бачу:табла(!)частину (Полились пророчі слова)… Проти назви твого клубу,сину, Стоїть число…”два”… Ще бачу(відьма промовляла)… Забито буде гола три… Заплатив…а команда програла;- Зайшов знов після гри: -Ану,вертай гроші!!! Неправдива ти”дурилка”- Видіння твої нехороші!.. -Це-не моя(!)помилка!.. […]