Така і рідна, і ненависна дорога, Де тільки чоботи резинові пройдуть… І повернутися туди не маю змоги… Та я – не я без неї… Ось і суть. Такі домашні там калюжі і болючі… І кожен крок знайомий пам’яті ступлю… Відкрию я калиточку риплючу До того квітника, що так люблю… Такий […]
яблуками
2 posts
Вже яблуками пахне хата, Солодка слива наливає сік, З-під листя виноград завзято До сонця наставляє бік. Туман вкриває ще незаймані луги, Ранкову просинь сонце зігріває, У небі вже гуртуються птахи… Агов, верніться! Там тепла немає! Чому сумуєш? Літо відліта… Та ще медком так хоче задобритись, Ще айстрів грає вишита канва […]