Боксер в синцях додому Прийшов після перемоги: -Поможи(я виграв,Томо!), Ледь тримають ноги!.. Усі три раунди я бив І прямим,і з боку… -Та ціну ти заплатив Занадто високу!!! -Еге ж…Таке сталось (Аж досі”плющить”), Коли рингу дісталась Його…жінка злюща!..
заплатив
2 posts
Тренер до ворожки (Ходив одного разу- Боязко було трошки, Поки не почув фразу): -Бачу:табла(!)частину (Полились пророчі слова)… Проти назви твого клубу,сину, Стоїть число…”два”… Ще бачу(відьма промовляла)… Забито буде гола три… Заплатив…а команда програла;- Зайшов знов після гри: -Ану,вертай гроші!!! Неправдива ти”дурилка”- Видіння твої нехороші!.. -Це-не моя(!)помилка!.. […]