Привид дитинства…
Останній стовбур каштана.
Останній, а далі пеньки.
Щемить — відкривається рана,
Дитинство уже не знайти
Немає давненько подвір’я
І слід від паркану простиг.
Байдуже сіда надвечір’я,
На вкритий травою поріг.
Мереживо тріщин на стінах
І діри неначе роти.
Бур”ян тут доріс… за коліно —
Ознаки навкруг пустоти.
Лиш інколи дівчинка в сукні,
В дрібненькі рожеві квітки,
На східцях чекає майбутнє
І їй ще так довго рости…
Мала, та, приходить до мене,
Всміхається деколи в снах,
Рятує в недолі хвилину
Й тікає немов дикий птах
У неї блакитні очиці
І віра безмежна у світ.
Це, мого дитинства, жар-птиця
Це Я собі кажу: “Привіт”.
Останній стовбур каштана.
Останній, а далі пеньки.
Це там прокидалася рано
Це там рахувала зірки…
