Для голосування необхідно авторизуватись

Я чомусь розучилась кохати

 

Я чомусь розучилась кохати,

Присмак зради пече на устах.

І не треба нікому казати,

Що цей біль полікує лиш час.

 

Я чомусь розучилась радіти,

Як весна розцвітає в душі.

Відвертаюсь… Щоб знов не боліти,

Не ридати в подушку в ночі.

 

Я чомусь розучилась чекати

І плекати надії той страх,

Що потрібно усе забувати

Й знову сльози ховати в очах.

 

Я чомусь розучилась бажати,

І згорати бажанням в душі.

Я чомусь?!…Щоб себе розпитати?!

На байдужість й обман у житті?

 

Я таки розучилась мовчати,

Та й кричати не вмію я теж.

Можу мовчки кохати, страждати

І надіятись в віру без меж.

 

 

8

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Тако Назама

167
Коментарі: 56Публікації: 35Реєстрація: 25-10-2018

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.08.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 01.04.2021

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 12.01.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Думок на тему “Я чомусь розучилась кохати”