З тобою розділю свою печаль,
Що так безмовно ранить моє серце.
Моїх законів тріснула скрижаль
І ураган пройшовсь по долі герцем.
Я заберу із твого серця жаль,
Який так сильно обпікає груди,
Із нього я змайструю пектораль –
Як пам’ять зради це для мене буде.
Я розділю з тобою всю печаль,
Любов’ю серце огорну як шаллю,
За зраду, ти мені пробач! На жаль,
Із долею у злі я гри граю…


2 коментарі “Я розділю свою печаль”
хороший вірш
Гречно дякую.