Я зупиню очима сильний вітер!
Відчиню сонце щоб розтанув лід,
Я намалюю щастя на віконці,
Змайструю власноруч свій вертоліт..
І полечу на ньому в край далекий,
Щоб подивитись іншії світи..
А по дорозі буду любуватись, –
Прекрасним краєвидом з висоти..
Я сяду відпочити на хмаринці..
Поп’ю із неї чистої води,
І наберу повітря у кишені,
Продовжу я летіти у світи..
Пройдуся полем, –
Заспіваю пісню..
На повні груди, щоб почули всі!
І дзвінкий голос пролунає в лісі..
Збіжить сльоза від щастя по щоці..
Від щастя, – що у світі ВСЕ МОЖЛИВО!
Ти можеш все!!!, – усі шляхи пройти!
І зрозумій, – ТВОЄ ЖИТТЯ – то ДИВО!
ЛЕТИ БЕЗ СТРАХУ з-поміж висоти!
