В полоні рук твоїх і губ
Готова я тонути.
Чи ніжний ти, чи грубий
Не можу я збагнути…
Гіркий, як чорна кава,
І, ніби мед, солодкий…
На дні я океану,
Чи на горі високій…
Усе в тобі злилося
В незрозуміле ціле:
І те, що неприйнятне,
І, те, що серцю миле…
Цілуєш ніжно, пристрасно
Слова шепочеш лагідні,
А потім так нестримано
Злітаємо і падаєм…
У сні чи наяву
З тобою ми зустрілися
Не знаю…
Та бажаю,
Щоб це не закінчилося…
- Т. Грелюк. (07.09.2018)