Я знов іду в запеклий бій,
Здається, сил вже не зосталось!..
Моя країна — ворог мій,
Не розумію, як так сталось!
Дзвін на дзвіниці задзвонив,
Туман вгорі хрести колише…
Те, що найбільше ти любив,
На тебе ненавистю дише!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Я знов іду в запеклий бій,
Здається, сил вже не зосталось!..
Моя країна — ворог мій,
Не розумію, як так сталось!
Дзвін на дзвіниці задзвонив,
Туман вгорі хрести колише…
Те, що найбільше ти любив,
На тебе ненавистю дише!