Все в цьому світі треба пережити,
І щастя миті,і гірку хвилину,
Щоб раз й назавжди твердо зрозуміти,
Що треба берегти свою родину.
Бувають добрі дні,бувають і погані
Буває сонце світить,може лити дощ
Та лиш удома ті,хто щиро жде й кохає,
Чиї обійми вкриють від невзгод.
Батьківський дім навіки буде рідним.
Хайсерце не чарствіє,а коха.
Свою сім’ю в якій він народився.
Та ту сім’ю, що згодом створить сам!