Диво – це не щось далеке і не реальне, це не нездійсненна мрія і не висока недосяжна вершина. Воно живе в кожному з нас. Це можливість посміхатися у відповідь навіть коли болить душа. Це робити добро незважаючи на образи, любити коли навкруги ненависть, піклуватися навіть про байдужих.
Диво – це дарувати тепло душі коли сам замерзаєш і не чекати чогось у відповідь. Хоч зранене серце, хоч болить, але ти не замикаєш його на ключ, а ділишся позитивом з оточуючими. І коли тебе збили з ніг і все, що збудував розсипалося в порох – ти піднімаєшся з колін, і знову роблячи перші кроки, ідеш далі, не тримаючи обіди з надією в майбутнє. Це коли ти збираєш дрібні камінці і знову починаєш будувати, не звинувачуючи нікого; посміхаєшся, хоч тяжко працюєш. Це все диво. І воно живе у кожному з нас. Це невідома сила, що надихає, дарує впевненість, допомагає нам. І ця сила живе в тобі. Не ховай його в себе за пазухою. Відкрийся! Покажи світу на що ти здатний! Адже, в тобі живе диво.
(13.12.2020)
2 коментарі “Диво”
класно!
Є глибина філософських роздумів про життя Людської Душі. Вражений