Я кожен день, рифмуючи, живу,
Проходячи тут вулицями міста.
Я бачу тут щодня незвідану красу,
Ось ,і закінчилась осінь золотиста
Вона пішла лишивши лише слід.
Покривши все навколо жовтим листям.
А люди,як і раніше йдуть на схід.
Щоб повернутись сонцем променистим.
©TEODOR FANGER