Сьогодні осінь….Чуєш,знову осінь!!!
Так непомітно зазирнула у вікно.
Заплела жовту стрічку у волосся,
Сказала, що не була тут давно.
Холодні ранки сонце прогріває,
Так хоче повернути літню мить.
Осіннє сонце літо пам’ятає,
Та час йому не в силах зупинить.
Вже рання осінь фарби розливає.
Малює все в яскравих кольорах.
Нова картина кольором буяє ,
Розгублює тепло у вечорах.
Ще десь у квітниках цвітуть троянди,
Квітують айстри , хризантема зацвіла.
Ступає осінь на поріг веранди…
І каже,що давно тут не була…..

2 коментарі “Сьогодні знову осінь……”
Осінь…Оригінальна поезія. Є коло авторських поетично-барвистих асоціацій на тему осені. Вражає переосмислення світових поетичних традицій. Майстерне володіння словом. Гарний ритм та мелодійність. Вражений. Єдина порада – розширити назву цього прекрасного вірша, щоб він не загубився у просторі сайту. Як варіант назви “ОСІНЬ В ЯСКРАВИХ КОЛЬОРАХ”. Але це вирішувати Автору вірша. Бажаю нових творчих натхнень.
Дякую Вам за гарну оцінку мого вірша.Врахую стосовно назви,але ще ідея не прийшла ніяка. Дякую