Йду у слід з паралелями колій
За плечима вже сотні адрес
«Я тебе не любила ніколи» –
Набираю просте смс.
Я тебе не любила, не вміла.
Мені байдуже де ти і з ким
Бо любить можна душу, чи тіло,
Не того, хто господар над ним.
Я тебе не любила, навіщо?
Моя доля то інший, мабуть
Він інакший, не кращий чи гірший
Просто є – і у тому вся суть.
Я тебе не любила, не знала,
Що залежна від тебе уже
Де ж байдужість поділась? Пропала…
І життя мені стало чуже…
Вберегтись не зуміла від болю
Румію так ясно тепер –
Я тебе не любила ніколи,
Я безмежно кохала тебе…
Думок на тему ““Я ТЕБЕ НЕ ЛЮБИЛА НІКОЛИ””
Клас! Тільки оце “Бо любить можна душу, чи тіло, Не того, хто господар над ним” не зрозумів. А хто господар?