Білосніжка та 7 гномів (на новий лад.)
Ролі:
Гноми- шахтарі: Чихун, Буркотун, Розумник, Веселун, Соня, Простачок, Скромняга
Білосніжка
Король
Королева
Зла королева
Принц
Мисливець
Автор
Дзеркало
Попелюшка
Доставщик суші
Тітонька №1
Тітонька №2
Початок.
Автор:
В королівстві тридесятім,
Десь далеко за Парижем,
У захоплені завзятім
Королева взула лижі.
Захотіла модна дама
Нових вражень та емоцій,
Як побачила в рекламі,
Цілий день була у шоці.
Потім вирішила чітко,
Мати все, що зараз в тренді:
Для зубів – електрощітку,
Від Шанель парфум, ще – бренді.
Королю на вуха впала
Стала те і се просити
Бідолашненька не знала,
Як тепер на світі жити.
Королева:
Ну поїхали на море,
Хочу там по засмагати,
А ще краще, в Альпи, в гори,
Нові лижі обкатати.
Король:
Добре, зробим, як бажаєш,
Ось налагоджу всі справи,
Спершу – піддані, ти ж знаєш,
Потім вже підуть забави.
Королева:
Любий, знаєш, таке діло,
Треба мені шубку нову,
Все що в шафі – застаріло,
Не вдягати ж його знову!
Король: (переляканими очима)
Знову шопінг? З мене годі!
Я вже раз на це попався,
Купуй все, що по погоді,
Тільки б вдома я зостався.
(дістає кредитку, дає королеві і та щаслива виходить з кабінету)
Автор:
Ось на цім і закінчили,
Спакували всі валізи,
Все зробили, все купили,
Поробили собі візи,
І поїхали у гори
Трохи по відпочивати.
Через кілька днів – на море,
Встигли трохи політати.
Славна видалась відпустка:
Лижі, море, пляж, махіто,
І рознеслась гарна звістка,
Щойно закінчилось літо.
В королівської родини
Донечка на світ з’явилась,
На христини до дитини
Вся рідня і заявилась.
Тітонька №1:
Яка гарна і маленька!
Чорні очі, як вуглинки,
Шкіра, наче сніг біленька,
Уста – червоні намистинки.
Тітонька №2:
Хай щасливою зростає!
Щоб ніколи не хворіла!
Суму й горя хай не знає
Білосніжка наша мила.
Король:
Нумо гості мої милі,
Йдем у залу святкувати.
Дякую за слова щирі
Вже час їсти й танцювати.
Автор:
Час пройшов і чорним сумом
Усе королівство вкрилось,
Злилось горе з вітра шумом
Дитя без мами залишилось.
Час іде, дівча зростає,
Король втомився один бути,
Нову кохану він шукає,
Щоб печаль свою забути.
Король: (сидить на троні и листає в планшеті сайти знайомств)
Ця якась занадто кругла,
В цеї – вуха чебурашки,
Ця – низька, ця – надто смугла,
Ця не любить обнімашки.
Може цю?… Та ні, не хочу,
В неї ніс не дуже рівний,
Дарма голову морочу,
Інший сайт знайомств потрібний.
Автор:
Так у пошуках щоночі
По сайтах дивлячись на фото,
Що аж на лоба лізли очі,
Вів король свою охоту.
І все ж знайшов, зрадів як хлопчик,
Красуню файну, губи пишні,
Літав і порхав, як горобчик,
Коментарі тут будуть лишні.
За місяць, зроблено весілля,
Бенкет, шампанське, пісні, танці,
Усіх ще мучило похмілля,
А королева встала вранці.
Зла королева: (дістає з кишені телефон, щось у ньому пальцем нажимає і говорить)
Чудо – дзеркальце, скажи,
І всю правду покажи, в кого лайків більше всіх,
Хто в житті здобув успіх?
Дзеркало:
Ти – найкращий блогер світу,
Тебе люблять навіть діти,
Королева лайків ти,
Краще тебе не знайти!
(Королева задоволено посміхнулась і вийшла з кімнати)
Автор:
Йшли роки, часи минали,
Білосніжка геть доросла
Короля давно не стало,
І злій мачусі не просто.
Зла королева:
Чудо – дзеркальце, скажи,
І всю правду покажи,
в кого лайків більше всіх,
Хто в житті здобув успіх?
Дзеркало:
Ти – хороший блогер, знаю,
З цим тебе ще раз вітаю,
Та у топі зараз інша,
Кращий блогер – Білосніжка!
Автор:
Розсердилась королева,
Верещала, нервувала,
Була лютіша й зліша лева,
Сніжку з друзів видаляла.
Ось спала їй на думку тема,
Мисливця в гості запросила,
Щоб в раз позбутися проблеми,
Свій указ оголосила.
Зла королева:
Хочу я, щоб Білосніжка
Не прокинулась у ліжку,
Заведи у ліс нахабу,
Й придуши її, як жабу!
Щоб її айфон приніс,
Смертю стане дівці ліс.
Мисливець:
Ваш наказ, мені – закон,
Тільки вам служити буду,
Хоч беріть мене в полон,
Своїх слів я не забуду.
(мисливець кланяється, виходить, зла королева задоволено потерає руки і йде за куліси)
Автор:
Густі хащі, ліс безмежний,
Чоловік іде кремезній,
Вовки виють де – не – де,
Білосніжку він веде.
Білосніжка: ( тримає в руках селфі-палицю з телефоном, перелякано йде за мисливцем все знімає і постійно озирається.)
А тут точно є вай-фай?
Щось не схоже це на рай,
А де форум? Де масовка?
Де вся блогерська тусовка?
Мисливець:
Все, прийшли, тобі капець,
Блогам всім твоїм кінець,
Віддавай мені айфон,
Ось, в заміну, телефон.
(дістає кнопочний телефон і простягає його Білосніжці)
Білосніжка:
Змилуйся, не губи душу,
В чаті бути щодня мушу,
В мене ж френди і підписки.
Маєш серце ті, чи мізки?
Без айфона пропаду,
Хоч зробить мені біду?
Так застрель, чи задуши,
Тільки айфон мені лиши! (падає на коліна, починає гірко плакати і притискати телефон до грудей)
Мисливець:
Годі, годі, та не плач!
Я ж не звір, і не палач,
Відпущу тебе з айфоном,
Тільки не вертайсь додому.
(махнув рукою, розвернувся і пішов назад. Білосніжка витерає сльози, вмикає телефон і починає стрімити з лісу, повільно йде і знімає все навкруги)
Білосніжка:
Ось, погляньте, повний треш!
Слів лихих не підбереш,
Як вам друзі, такі справи?
Де я тут найду забави?
(тут на зустріч виходить Попелюшка, в одній туфлі, в піжамі, з гарбузом під одною рукою і з телефоном в іншій намагається знайти мережу.)
Білосніжка:
Стій! Ти хто? Куди ідеш?
Чого босою бредеш?
Ти лунатик? Може – Емо?
В тебе що, отут проблеми? ( крутить вказівним пальцем у скроні)
Попелюшка:
Попелюшка я, привіт.
Втратила сигналу слід,
На вечірку я ходила,
Бачиш, туфлю загубила.
Була туса, принц, текіла,
Нічка швидко пролетіла,
І не встигла я втікти
Пішки довелось піти.
Це була моя карета, ( показує на гарбуз)
Вона мчала як ракета,
Була сукня від Габана,
А тепер, ось ця піжама.
Навігатор мій завис,
І завів у темний ліс,
О, сигнал з’явився, Клас!
Все, бувай, мені вже час! ( побігла)
Автор:
Так блукала Білосніжка,
Намочила босоніжки
Зголодніла і втомилась
Бідолаха, геть зморилась.
Раптом, бачить в далині,
Вогник сяє у вікні.
Поспішила ж в ту хвилину
Й натрапила на хатину.
(Білосніжка стукає в двері, ніхто не відповідає, вона заходить в середину)
Білосніжка:
Тук, тук, тук, чи є хтось вдома?
Заморила мене втома,
Можна тут на ніч лишитись?
Відпочити і зігрітись?
Автор:
Тиша в домі, безлад, жах,
Іржа на ложках й на ножах,
На підлозі купа бруду,
Давно ніхто не мив посуду.
Взялась дівчина прибирати,
Мити посуд, підмітати,
Все попрала, і розклала,
Хата ніби нова стала.
Заморилась бідолашна,
Налетіла втома страшна,
Прилягла лише на мить,
Час пройшов, вона вже спить.
(заходять гноми-шахтарі в касках, комбінезонах, коли переступають поріг хати, завмирають і починають здивовано говорити)
Розумник:
Нічого собі, абгрейд,
У нас що, був якийсь рейд?
Може Фреймут завітала
Й хату дочиста прибрала?
Буркотун:
Не бери собі позору,
Де табличка Ревізору?
Кожен гриб у лісі знає,
Що вона не прибирає!
Веселун:
Ви ще хлопці, посваріться,
Та яка ж всім нам різниця,
Головне що чисто й гарно,
Набатрачився хтось славно (сміється)
Скромняга:
А якщо хтось вкрав всі гроші?
Думки в мене не хороші,
Ну такого ж не буває,
Що хтось задарма прибирає?!
Простачок:
Їсти хочу, в душ і в ліжко,
Підвернув у шахті ніжку,
І футбол почнеться, Ліга!
Ото буде там інтрига.
(проходять далі в дім і бачать на ліжку Білосніжку. Тут Чихун голосно чхає і дівчина прокидається. Дивиться на всіх круглими очима і каже)
Білосніжка:
Ой, привіт, я – Білосніжка,
Я заснула, тут на ліжку,
Мене вигнали із дому,
Не потрібна я нікому.
Можна я зостанусь з вами?
Будете мені братами,
Разом будем блог знімати,
Буду прати й готувати.
Чихун:
Я не проти, Соня теж (бере руку Соні і махає нею, бо той спить на ходу)
Хай лишається, авжеж,
Місця вистачить усім,
Веселішим стане дім
Веселун:
Ну раз всім це по душі,
Я замовлю нам суші,
Відсвяткуємо подію
Про сестру з дитинства мрію. ( дістає телефон і робить вигляд що говорить із службою доставки)
Автор:
Ось за стіл сідають гноми,
раптом, хтось у двері дзвонить,
Білосніжка відчинила
Й хлопця з сумкою впустила.
Доставщик суші:
Ось замовлення, будь ласка,
Рол – унагі, сет – аляска,
Макі-суші і креветки,
Ось із лобстера котлетки,
Тут – васабі та імбир,
Соус, палички, інжир,
філадельфія з лососем,
Темпура гаряча й досі,
Місо-суп і даши-комбу,
Ось ще шоколадну бомбу,
Три морозива і хліб,
Все доставив, так як слід.
(Білосніжка дає йому гроші і він йде. Всі знову сідають за стіл, розбирають коробки з їжею, їдять і весело балакають).
Автор:
Разом жили, все як треба
Сніжка блог вела від себе,
Гноми в шахті на роботі,
Всі жили в добрі й турботі.
(Виходить Зла королева з телефоном і питає)
Зла королева:
Чудо – дзеркальце, скажи,
І всю правду покажи,
в кого лайків більше всіх,
Хто в житті здобув успіх?
Дзеркало:
Ти, хороший блогер, знаю,
З цим тебе ще раз вітаю,
Та все ж Білосніжка краще,
Веде блог з лісових хащів.
В неї гноми, хата, звірі,
І вона весь час в ефірі,
З діаманту кнопку має,
На рубінову збирає.
Зла королева:
Як? Вона ж без телефону?
Її позбавили айфону,
Нема у лісі покриття!
Не ті умови для життя!
Мисливець, значить брехуняка!
Ах ти ж невірна скотиняка!
Про Білосніжку все збрехав,
Ще й за роботу гроші взяв!
(Задумалась на кілька секунд а потім в голову прийшла ідея)
Ну все, кінець тобі, гаплик!
Та щоб відсох тобі язик!
Нічого, твій канал закрию,
Здійсню нарешті свою мрію. (виходить геть)
Автор:
Зла королева лютувала,
Три дні бісилась, чаклувала,
І врешті відпустило душу,
Начаклувала смерті грушу.
Вдягнулась в бабцю, в ліс пішла
І хату гномиків знайшла,
(Бабця стукає в двері, Білосніжка виходить на двір і вітається)
Білосніжка:
Доброго дня, ви заблукали?
І як у хащі ці попали?
Втомилися чи хочте їсти?
На лаву можете присісти.
Зла королева: (сідає на лавочку, охкає як старенька бабця й каже)
Втомилась дуже, хочу пити,
Водички склянку мож налити?
Я за дровами в ліс пішла,
Й додому стежку не знайшла, (Білосніжка дає їй воду, та п’є і каже далі)
Дякую, мила дитино,
Сядь біля мене на хвилину,
Віддячу я тобі за ласку,
Ось, грушечку візьми, будь ласка!
(дістає з корзини грушку і дає дівчині)
Білосніжка:
Та без проблем, води не шкода,
На доброту завжди є мода,
Спасибі вам за гарну грушу,
Та й ти до хати уже мушу.
Зла королева:
Гаразд, як знаєш, ну бувай,
А грушу швидше ти кусай,
Вона корисна й солоденька,
І розмірами не маленька.
(Білосніжка бере грушку, кусає і падає. Королева підбігає, лізе в кишеню, дістає телефон , забирає його і каже)
Ура! Все знову так як треба!
Я заживу тепер без тебе!
Я знову в топі, я найкраща,
Спи вічним сном собі, ледащо!
(Весела йде геть з телефоном Білосніжки)
Автор:
Прийшли з роботи шахтарі
Завмерли! Труп лежить в дворі!
Вони до Сніжки, а та – спить.
Загорювали всі в туж мить.
Зробили їй труну з кришталю,
Туди поклали свою лялю,
Не буде в домі більше сміху,
Бо в ній знайшли свою утіху.
Не буде блогів, селфі, стриму,
Як тепер жити без екстриму?
Пройшли роки, дівчина спала,
За нею гноми сумували,
Як раптом, з ранку в їхній ліс,
Убер-таксі принца привіз.
Побачив він красуню в гробі,
І очі стали вмить на лобі,
Принц підійшов, поцілував,
Новий айфон подарував.
Вмить Білосніжка пробудилась,
Айфон і принца роздивилась,
Подала руку, з гробу встала,
І знову стримити почала.
Білосніжка:
Привітики, мої френдусі!
Сьогодні я весела й в дусі!
Знайомтесь, це – мій принц, Лапуся!
А я тепер для нього Буся!
Чекаю лайки й коментусі,
Мої зайчата й ведмедусі,
Всіх люблю, цьомаю, бувайте!
Мене у топі знов шукайте!
( Вимикає телефон, бере принца за руку, тут заходять гноми, радіють, всі щасливі йдуть зі сцени.)
Автор:
Ну що тут скажеш, все як треба,
Побачила це королева,
В істериці заверещала,
І від інфаркту мертва впала.
Щасливо стали усі жити,
Ходити в гості і дружити,
Вечірки, селфі, блоги, стрим!
Таке життя – один екстрим!
Ви ж не марнуйте час на інших,
В реалі жити цікавіше,
Спілкуйтесь з друзями, гуляйте,
Ходіть в кіно, відпочивайте,
Не проміняйте все життя
На віртуальне забуття!
КІНЕЦЬ