Чи знаєш ти, що воно таке – кохання?
Чи знаєш, як те почуття болить?..
Чи знаєш – вбиває, навіть не чекання –
Все губить, завше – не здійснена мить…
Чи знаєш ти – весь той хміль та смуток –
Що окриляє й водночас, десь тягне вниз…
Наразі – лиш щем, то мій здобуток,
Все інше й сама добре знаєш – лиш каприз…
Чи знаєш ти, що як день, мені – потрібна?
Принаймні так, здається, кожну мить.
Напевно, застрягла в серці – стріла срібна –
Й труїть тіло, душу й весь час болить…
Чи знаєш ти, що слів порожня обіцянка –
Все руйнує та зводить на нівець.
Хоч ти мені, не подруга й не коханка –
Але чому від тебе є рубець?..
Та знаєш ти! Я ж прошу – скажи на бога,
Для чого, тобі, задалась ця гра?..
Коли і так – вже за тобою перемога,
Сьогодні, завтра і також вчора…
Чи знаєш ти? І хоча б, чи – хочеш знати?
Що я людина й мені теж болить…
Чи знаєш – як надію болісно втрачати?
Хоча тебе – це мабуть, веселить…
Та знай, що я – люблю тебе… Примхлива діво,
Хоч й знаю, що то все таки – дарма…
Люблю тебе, все інше просто не важливо
Йде сніг… Це все – на віяла Зим@…